كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
.
اخبار
اخبار
بازديدها
تقويم
سامانه های الکترونیک
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
همايش ها
ورود
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.اخبار
1396/2/20 چهارشنبه رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر: دانشگاهیان باید حضور موثر و فعال در انتخابات داشته باشند رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر: محیط خنثی و مرده سیاسی سبب می شود که دانشجویان قدرت تحلیل سیاسی و اساتید امکان بیان مسائل را نداشته باشند واین محیط مورد نظر نظام و مقام معظم رهبری نیست. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر رییس این دانشگاه در جمع اساتید و دانشجویان به مناسبت تقدیر از مقام معلم ضمن تبریک مناسبت های مناسبت های ماه شعبان گفت: در مناسبت های  اجتماعی و سیاسی به عنوان قشر دانشگاهی باید حضور فعال و موثر داشته باشیم اما نباید جهت گیری های سیاسی خود را دخیل نماییم بلکه موظفیم فضا را برای تضارب افکارو اندیشه های مختلف آماده کنیم.
 دکتر محمد رضا بحرانی افزود: انتخابات  دوره اثرگزاری در تاریخ مملکت ماست وما به عنوان قشر دانشگاهی باید مشارکت جدی دراین موضوع داشته باشیم
 وی افزود:محیط آرام و و خنثی در دانشگاه ها  موردنظر نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری  نیست؛ زیرا این موضوع سبب می شود که دانشجویان قدرت تحلیل سیاسی و اساتید امکان بیان مسائل را نداشته باشند.
 وی همچنین در خصوص بزرگداشت روز معلم گفت: روز معلم علاوه برتکریم مقام معلم فرصتی برای تجدید نظر در رابطه با استاد و دانشجو است. با تمام زحماتی  که بخش های  مختلف دانشگاه به دوش دارند این امکان وجود دارد که در روش ها و شیوه ها کاری تجدید نظر کنیم و این موضوع با حضور حداکثری اساتید و دانشجویان امکان پذیر است.
ظرفیت های دانشگاه  پیام نور باید شناخته شود و ما باید برنامه ریزی بهتری دراین خصوص انجام دهیم و دراین دانشگاه امکان حرکت به سمت شاخص های جدید ازجمله کارآفرینی تفکر خلاق و ... فراهم است. 
امتیاز دهی